Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Miejsca dla busów
Restauracja
7.4 km odległość od lotniska 13 min transfer na lotnisko

Parking Okęcie - Parking for You 🅿️ przy lotnisku Chopina w Warszawie ✈️

Parking Okęcie znajduje się w świetnej lokalizacji, która umożliwia dotarcie do terminali Portu Lotniczego im. Chopina w kilka minut. Za miejsce odpowiadają ochroniarze o wysokich kwalifikacjach oraz system kilkudziesięciu nowoczesnych kamer. Parking oferuje usługi dodatkowe. Na jednym z prawie 1000 miejsc, Twoje auto będzie w pełni bezpieczne. Renomowany partner w podróży, cieszący się znakomitymi opiniami setek klientów.

Nowoczesny i bezpieczny parking Prężnie działający system monitoringu telewizyjnego stanowi gwarant pełni bezpieczeństwa dla Twojego samochodu. Kilkadziesiąt kamer oraz pracownicy ochrony zadbają, by Twój samochód pozostał w pełni bezpieczny. Parking grodzony i wyposażony w bramkę wjazdową. Korzystają z niego renomowane biura podróży oraz klienci korporacyjni.

Lokalizacja

Park For You - Parkingi Okęcie 24h ul. Słowikowskiego 75, 05-092 Warszawa – Raszyn 52.1669807, 20.9170949

Bezpieczne i monitorowane parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Okęcie

Liczne udogodnienia Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko, nie będzie to żadnym problemem. Klimatyzowany bus zawiezie Cię wraz z bagażami pod terminal. Podczas lotu powrotnego zostaniesz odebrany przez pracowników parkingu. Busy wyposażone są w klimatyzację. Czekają one na klientów na pasażerów na miejscu. Parking na stałe zatrudnia kilkunastu kierowców, pełniących dyżury 24/7. Szybki i bezpłatny dostęp do internetu na terenie. To dobra opcja dla osób, które tuż przed wylotem chcą przejrzeć maile. Bezpłatna toaleta. Na miejscu dostępna pomoc mechanika, ładowanie akumulatora i foteliki.

Usługi wysokiej klasy w przystępnej cenie Istotnym plusem tego parkingu jest niska cena. Dobry stosunek jakości usług do ceny sprawia, że jest to jeden z popularniejszych parkingów samochodowych, zlokalizowanych w okolicy Okęcia.

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu

Wypoczywaj spokojnie, Twoje auto jest w dobrej opiece!

Parking Okęcie pod szyldem “Parking For You” to miejsce, w którym możesz bezpiecznie zostawić swój samochód podczas podróży z lotniska Chopina w Warszawie. Parking gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego samochodu dzięki ogrodzeniu, całodobowemu monitorowaniu oraz profesjonalnej ochronie.

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu

Jak zarezerwować miejsce na parkingu Okęcie?

Proces rezerwacji miejsca na naszym parkingu jest zaskakująco prosty. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej, podając swoje dane kontaktowe oraz datę przyjazdu i odbioru auta. Po zatwierdzeniu rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail. Zawsze istnieje również możliwość rezerwacji telefonicznej.

Przystępne ceny za parking Okęcie

Większość podróżnych ceni sobie korzystne ceny parkingu, które zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz biur podróży, które regularnie korzystają z naszego parkingu.

Parking Okęcie - zawsze pod ręką

Nasz parking Okęcie zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina, co gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd do terminali. W przypadku lotów późnym wieczorem lub we wczesnych godzinach rannych, nasz zespół zawsze jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci bezpieczny i komfortowy transfer.

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przy wyborze miejsca parkingowego podczas twojej nieobecności, priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Nasz parking Okęcie jest całości ogrodzony, całodobowo monitorowany i strzeżony przez profesjonalną ochronę. Dzięki temu możesz być spokojny o swoje auto podczas swojej nieobecności.

Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów parkingu Okęcie “Parking For You”. Czekamy na Ciebie!

Galeria

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu