Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Miejsca dla busów
Restauracja
⛔️ Brak transferu na lotnisko
0.0 km odległość od lotniska 0 min transfer na lotnisko

Parking P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie

W cieniu odlotów i przylotów, Parking P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie stoi jako niewidoczny bohater dla wielu podróżnych. Znajdujący się zaledwie 5 minut od terminala, oferuje bezpieczne i wygodne miejsce do parkowania dla wszystkich odwiedzających lotnisko. Parking Lotnisko P4 Okęcie to jeden z parkingów znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie. Ta nowoczesna infrastruktura parkingowa znajduje się jedynie 200 metrów od terminalu, co daje szybki dostęp do check-inu i odprawy. Jest to strefa bezpłatnego postoju przez pierwsze 15 minut. Parking P4 jest monitorowany i ogrodzony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co zapewnia bezpieczeństwo zaparkowanym tam samochodom.

Parking P4 Okęcie oferuje miejsca postojowe zarówno dla pojazdów osobowych, jak i dla autobusów. Użytkownicy mają do wyboru różne taryfy, w zależności od długości postoju. Strona internetowa lotniska oferuje wygodną opcję rezerwacji miejsca parkingowego online.

Zarezerwuj miejsce na długoterminowym parkingu P4, idealnym dla tych, którzy planują zostawić swój pojazd na jeden dzień lub dłużej. Nasz parking oferuje ochronę 24/7, zapewniając spokój ducha podczas Twojej nieobecności. Możesz go łatwo znaleźć, jest po prawej stronie prestiżowego hotelu Courtyard by Marriott. Ponadto, dla wygody osób niepełnosprawnych, mamy zarezerwowane dwa specjalne miejsca parkingowe tuż obok wejścia.

Dodatkowe usługi dostępne na parkingu P4 obejmują możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia samochodu oraz umycia pojazdu. Na terenie parkingu znajdują się również stacje ładowania dla samochodów elektrycznych.

Lokalizacja

ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa Współrzędne GPS 52.1672681, 20.9765381

Jak dojechać do parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie - Przewodnik krok po kroku

Dojeżdżając od centrum miasta, kieruj się ulicą Żwirki i Wigury. Zaraz po skrzyżowaniu z ulicą 17 stycznia, znajdziesz pierwsze znaki wskazujące drogę do parkingu P4. Następnie ustaw się na lewym pasie.

Kierowanie się Znakami

Po dojechaniu do rond, znajdziesz kolejne znaki drogowe, kierujące na parking. Przejeżdżając przez rondo, utrzymuj się na prawym pasie, a następnie skręć w prawo. Następnie musisz ustawić się po lewej stronie, ponieważ za chwilę będzie kolejny skręt w lewo.

Ostateczny Odcinek Drogi

Na skrzyżowaniu z białą tablicą, kieruj się prosto, aby dojechać do parkingu dobowego. Dalszą drogę oznaczają liczne znaki drogowe. Przejeżdżając obok krótkoterminowego parkingu P1, utrzymuj się na prawo.

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na znaki drogowe - są one rozstawione na całej trasie i wskazują drogę do parkingu P4.

Znalezienie Parkingu P4

Po krótkim czasie dojedziesz do parking P4. Znajdziesz go po lewej stronie. Jest to parking, na którym możesz bezpiecznie pozostawić swój samochód na kilka dni, a nawet kilkanaście dni.

Sprawdź wideo "Jak dojechać do parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie"

Mapa parkingów na lotnisku Chopina w Warszawie

Mapa parkingu

Najwygodniejszy Parking na Lotnisku Chopina

Nie ma nic gorszego niż szukanie miejsca do parkowania, kiedy spieszy Ci się na samolot. Dzięki Parkingu P4, możesz mieć pewność, że Twój pojazd jest bezpieczny i dostępny kiedy tylko potrzebujesz.

Bezpieczeństwo Twojego Pojazdu to Nasz Priorytet

Parking P4 jest strzeżony, co oznacza że Twoje auto jest monitorowane przez całą dobę. Daje to pewność, że Twój pojazd jest bezpieczny podczas całego Twojego pobytu.

Wygodna Rezerwacja Online

Możesz zarezerwować miejsce parkingowe z wyprzedzeniem, dzięki naszemu systemowi rezerwacji online. Wystarczy wybrać daty, kiedy planujesz korzystać z parkingu i zrobić rezerwację.

Lokalizacja

Parking P4 jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie szybki dostęp do terminala lotniskowego. Znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od głównego terminala, co oznacza, że nie będziesz musiał martwić się o możliwe opóźnienia.

Wysoka Jakość Obsługi

Nasza profesjonalna obsługa parkingów jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, gotowa do pomocy w każdej sytuacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś na krótkim wypadzie, czy na długim urlopie, Parking P4 na Lotnisku Chopina w Warszawie oferuje rozwiązania parkingowe dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy Ci spokój ducha, wiedząc, że Twój pojazd jest w bezpiecznym i bezpiecznym miejscu. Zaplanuj swoją podróż z Parkingiem P4, a my zajmiemy się resztą.

zdjecie parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjęcie parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie
zdjecie 2 parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjęcie 2 parkingu P4 na lotnisku Chopina w Warszawie