Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Miejsca dla busów
Restauracja
5.0 km odległość od lotniska 8 min transfer na lotnisko

Parking P42 Okęcie – Najlepsze miejsce postojowe przy lotnisku Chopina

Bezpieczeństwo i Komfort Twego Pojazdu

Parkowanie przy lotnisku jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne. Parking P42 Okęcie jest Twoim idealnym wyborem, kiedy szukasz miejsca blisko lotniska Chopina, gdzie możesz z pełnym spokojem pozostawić swój pojazd. Zlokalizowany przy Alejach Krakowskich 42 w Warszawie, nasz parking oferuje niemal 1000 miejsc postojowych oraz gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego auta.

Lokalizacja

Parking P42 Okęcie znajduje się tuż przy lotnisku, co sprawia, że dojazd do terminali jest kwestią zaledwie kilku minut. Dzięki strategicznej lokalizacji wzdłuż Południowej Obwodnicy Warszawy S2, dojazd staje się szybki i bezproblemowy nawet w czasie porannych i wieczornych szczytów. Uwaga!Parking jest niewidoczny z ulicy, znajduje się na tyłach hotelu Air Hotel. Wjazd od Al. Krakowskiej vis-a-vis Media Markt.

Usługi Transferowe - Błyskawiczna Podróż na Lotnisko

Na Parking P42 Okęcie ceni się nie tylko bliskość lotniska, ale również bezpłatny transfer lotniskowy. Klimatyzowane busy zapewniają komfortowy i szybki przejazd bezpośrednio pod terminal, a jazda z naszym kierowcą zajmuje najwyżej 7 minut. Transfer realizowany jest non-stop, więc bez względu na porę dnia czy nocy, możesz liczyć na nas.

Wygoda i Prostota Rezerwacji

Rezerwacja miejsca postojowego na Parking P42 Okęcie jest wyjątkowo prosta. Za pomocą kilku kliknięć na naszej stronie internetowej czy telefonicznie, zabezpieczysz parking dla swojego auta. Oferujemy transparentny cennik i różne taryfy, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego Parking P42 Okęcie?

Nie ma lepszego wyboru, jeśli cenisz sobie:

  • Bezpieczne, ogrodzone i oświetlone miejsce,
  • Wjazd zabezpieczony szlabanem i kolczatką,
  • Czyste i nowoczesne pojazdy transferowe,
  • Fachową i przemiłą obsługę.

Opinie Zadowolonych Klientów

Parking P42 Okęcie szczyci się pozytywnymi opiniami pasażerów, którzy cenią sobie naszą lokalizację, szybkość transferu i jakość świadczonych usług. Doceniamy każdy głos i stale dążymy do poprawy jakości, by móc nazywać się najlepszym parkingiem przy lotnisku Okęcie.

Oferowane Udogodnienia - Twoja Wygoda To Nasz Priorytet

Na Parking P42 Okęcie zadbaliśmy, aby każdy element naszej obsługi był przemyślany – od pomocy z bagażem, po prostą ścieżkę płatności online. Zapewniamy również cenne wskazówki dla podróżujących, tak aby każdy etap – od parkowania po podróż samolotem – przebiegał gładko i bezstresowo.

Rezerwuj Parking Online

Planujesz podróż i chcesz mieć pewność, że Twój samochód zostanie w dobrych rękach? Nie zwlekaj – dokonaj rezerwacji na Parking P42 Okęcie i ciesz się spokojem oraz komfortem podróży. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Wszystkie informacje na temat Parking P42 Okęcie, w tym szczegółowy cennik, procedury rezerwacji online i regulamin, dostępne są na naszej stronie internetowej. Zadbaj o swój samochód i komfort podróży już teraz, rezerwując miejsce na najlepszym parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie.

Wideo Jak dojechać do parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie

Z większości kierunków dojedziesz do parkingu drogą ekspresową S2. Bezpośrednie połączenie lotniska z parkingiem drogą szybkiego ruchu. Gwarantujemy najszybszy czas transferów. Zobacz film Jak dojechać do parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie

Galeria parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie

Zdjecie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjęcie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjecie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjęcie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjecie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie
Zdjęcie parkingu P42 Okęcie na lotnisku Chopina w Warszawie