Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Miejsca dla busów
Restauracja
5.0 km odległość od lotniska 10 min transfer na lotnisko

Krispit Parking 24

Parking KrisPit – Gwarancja bezpiecznego parkowania

Szukasz niezawodnego miejsca do parkowania w pobliżu Lotniska Warszawa Okęcie? Parking KrisPit to doskonały wybór dla każdego podróżującego, ceniącego sobie bezpieczeństwo, komfort i profesjonalną obsługę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu:

Parking KrisPit jest monitorowany 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz podróżować z pewnością, że Twoje auto jest pod stałą ochroną. Zaawansowane systemy monitoringu z kamerami IP najnowszej generacji, ubezpieczenie PZU na kwotę 500 tys.zł oraz doświadczony personel są gwarancją Twojego spokoju.

Profesjonalizm i Komfort:

Oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko, który trwa zaledwie 6 minut, niezależnie od warunków na drodze. Dzięki lokalizacji jedynie 3,5km od Lotniska Okęcie, jesteśmy w stanie zagwarantować najszybszy dostęp do terminali. Dodatkowo, nasz przyjazny zespół jest gotowy służyć pomocą przez całą dobę – od przepakowania bagaży po pomoc w znalezieniu najlepszego miejsca parkingowego.

Dlaczego warto wybrać KrisPit Car Parking?

  • Całodobowa ochrona przez firmę Pogoń
  • Monitoring z kamerami IP – najnowsza generacja
  • Ubezpieczenie PZU na kwotę 500 tys.zł
  • Szybki transfer – jedynie 6 minut do Lotniska Okęcie
  • Profesjonalna obsługa klienta – zawsze na najwyższym poziomie
  • 300 miejsc parkingowych – zawsze gotowych na Twoje przybycie

Rezerwacja – szybka i łatwa:

Jesteśmy dostępni telefonicznie pod numerem +48 536-110-140, mailowo pod adresem krispit.car@gmail.com, jak również za pośrednictwem panelu na naszej stronie internetowej. Wybierz metodę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza i zarezerwuj miejsce już dziś.


Twoja podróż zaczyna się tutaj – na Parking KrisPit. Cenisz sobie spokój ducha i chcesz mieć pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach, podczas gdy Ty wybierasz się w podróż samolotem? Parking KrisPit jest rozwiązaniem dostosowanym do Twoich potrzeb.

Kontakt:

ul. Pląsy 100 02-823 Warszawa Tel.: +48 536-110-140 Email: krispit.car@gmail.com GPS: 52.1525553, 20.9962165

Tagi: Parking Lotniskowy Warszawa Okęcie, Tani Parking, Rezerwacja Parkingowa, Parking z Monitoringiem, Bezpieczny Parking przy Lotnisku, Szybki Transfer na Lotnisko.

Galeria

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu