Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
Miejsca dla busów
Restauracja
4.8 km odległość od lotniska 7 min transfer na lotnisko

Champion Parking na Lotnisku Okęcie w Warszawie

Parking został zamknięty Szyszkowa 48 02-285 Warszawa 52.1744168, 20.9221450

Champion Parking - Bezpieczne i Tanie Parkingi blisko Lotniska Chopina w Warszawie

Szukasz pewnego miejsca, gdzie będziesz mógł zostawić swoje auto podczas podróży z lotniska Chopina w Warszawie? Nasz parking na ul. Szyszkowej 48, zaledwie rzut beretem od lotniska, zapewni Ci bezpieczeństwo, komfort i niskie ceny. Wybierz sprawdzoną i renomowaną firmę. Champion Parking posiada chroniony wysokim betonowym murem monitorowany oraz oświetlony plac co stanowi 100% gwarancję bezpieczeństwa pozostawionych aut.

Bezpieczny Parking na Okęciu

Chcemy dać Ci przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dlatego nasz parking jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony przez profesjonalną ochronę 24/7. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, dzięki którym każdy zakątek naszego placu jest cały czas pod kontrolą.

Doskonała Jakość Obsługi

Jesteśmy dumni z naszej ekipy. Pracownicy Champion Parking to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją dbają o najwyższą jakość naszych usług. To właśnie dzięki nim jesteśmy cenieni przez tysiące zadowolonych klientów.

Tanie parkingi przy lotnisku

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
Rozumiemy, że odpowiednia cena jest równie ważna, co bezpieczeństwo i jakość usług. Dlatego oferujemy atrakcyjne ceny parkowania, które są jednymi z najniższych w tej okolicy. A jeśli znajdziesz lepszą ofertę - zadzwoń do nas, a my zaproponujemy Ci korzystniejszą.
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu

Dodatkowe usługi

Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było dla Ciebie prawdziwym komfortem. Dlatego w ramach ceny parkowania oferujemy darmowy transfer na i z lotniska. W naszym pakiecie są również usługi dodatkowe, takie jak profesjonalne mycie auta, ozonowanie oraz usługa Meet&Greet, czyli odbiór i podstawienie pojazdu pod terminal lotniska.

Parking długoterminowy na Okęciu

Planujesz wyjazd na dłużej? Nie ma problemu! Nasz parking przy lotnisku Chopina umożliwia długoterminowe parkowanie w przystępnych cenach.

Rezerwuj miejsce online!

Proces rezerwacji ułatwimy dzięki naszej szybkiej rezerwacji online. Sprawdź aktualną cenę parkowania i dostępność miejsc, a potem dokonaj rezerwacji w kilka sekund.

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu

Pytania i odpowiedzi

Masz jakieś pytania? Sprawdź nasz dział FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego parkingu.

Skontaktuj się z nami!

Wybierając Champion Parking, wybierasz najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Czekamy na Ciebie przy ul. Szyszkowa 48 w Warszawie!

Galeria

zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu
zdjecie parkingu 1
Zdjęcie parkingu